Відділ освіти Гніванської міської ради

Про відділ

Начальник відділу освіти Гніванської міської ради - Капула Лілія Юріївна, 1971 р.н. 

Закінчила Барське педагогічне училище, Вінницький педагогічний інститут 1996 р. З 1990 року працювала  учителем початкових класів, учителем української мови та літератури, заступником директора з виховної роботи у Могилівській ЗОШ І-ІІІ ступенів. З 2006 по 2018 р.  займала посаду директора цієї школи.

 

Відділ освіти Гніванської міської ради розпочав свою діяльність з 1 жовтня 2018 року.

Відділ освіти здійснює управління закладами освіти, що є комунальною власністю і перебувають у безпосередньому підпорядкуванні. На території Гніванської ТГ функціонує 4 заклади загальної середньої освіти (3 ліцеї з 4 філіями та 1 гімназія, 1 філія з дошкільним підрозділом), 9 дошкільних навчальних закладів, Гніванська дитяча музична школа та КЗ «Центр позашкільної освіти “Простір”.

У  закладах загальної середньої освіти Гніванської ТГ в 2022/2023 н.р. навчаються 2209 учнів,  169 учнів 1 класу, функціонує початкова школа, в якій навчається і виховується 863 учні.

В освітній галузі реалізовуються конкретні заходи щодо створення належних умов для здобуття учнями якісної освіти, розвитку їхніх творчих здібностей, соціального захисту учасників навчально-виховного процесу.

Усі діти шкільного віку охоплені різними формами навчання. Крім традиційної форми здобуття освіти, використовуються індивідуальна та екстернатна форми навчання.

У територіальній громаді функціонують 14 груп продовженого дня для учнів 1-4 класів, якими охоплено 386 учнів.

Основними із завдань відділу освіти є участь у забезпеченні реалізації на території Гніванської  територіальної громади державної політики у сфері освіти; забезпечення розвитку системи освіти з метою формування гармонійно розвиненої, соціально активної, творчої особистості; визначення потреб, розроблення пропозицій щодо розвитку та удосконалення мережі закладів освіти; створення в межах своїх повноважень умов для реалізації рівних прав громадян України на освіту, соціальний захист дітей дошкільного та шкільного віку, педагогічних та інших працівників закладів та установ освіти тощо.