A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Гніванської міської ради

Про відділ

Начальник відділу освіти Гніванської міської ради - Капула Лілія Юріївна, 1971 р.н. 

Закінчила Барське педагогічне училище, Вінницький педагогічний інститут 1996 р. З 1990 року працювала  учителем початкових класів, учителем української мови та літератури, заступником директора з виховної роботи у Могилівській ЗОШ І-ІІІ ступенів. З 2006 по 2018 р.  займала посаду директора цієї школи.

 

Відділ освіти Гніванської міської ради розпочав свою діяльність з 1 жовтня 2018 року.

Відділ освіти здійснює управління закладами освіти, що є комунальною власністю і перебувають у безпосередньому підпорядкуванні. На території Гніванської ТГ функціонує 4 заклади загальної середньої освіти (3 ліцеї з 4 філіями та 1 гімназія, 1 філія з дошкільним підрозділом), 9 дошкільних навчальних закладів, Гніванська дитяча музична школа та КЗ «Центр позашкільної освіти “Простір”.

У  закладах загальної середньої освіти Гніванської ТГ в 2022/2023 н.р. навчаються 2209 учнів,  169 учнів 1 класу, функціонує початкова школа, в якій навчається і виховується 863 учні.

В освітній галузі реалізовуються конкретні заходи щодо створення належних умов для здобуття учнями якісної освіти, розвитку їхніх творчих здібностей, соціального захисту учасників навчально-виховного процесу.

Усі діти шкільного віку охоплені різними формами навчання. Крім традиційної форми здобуття освіти, використовуються індивідуальна та екстернатна форми навчання.

У територіальній громаді функціонують 14 груп продовженого дня для учнів 1-4 класів, якими охоплено 386 учнів.

Основними із завдань відділу освіти є участь у забезпеченні реалізації на території Гніванської  територіальної громади державної політики у сфері освіти; забезпечення розвитку системи освіти з метою формування гармонійно розвиненої, соціально активної, творчої особистості; визначення потреб, розроблення пропозицій щодо розвитку та удосконалення мережі закладів освіти; створення в межах своїх повноважень умов для реалізації рівних прав громадян України на освіту, соціальний захист дітей дошкільного та шкільного віку, педагогічних та інших працівників закладів та установ освіти тощо.

Вхід для адміністратора