A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Гніванської міської ради

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт

Дата: 25.03.2025 16:30
Кількість переглядів: 13

Фото без опису 24 березня відбувся міський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт серед здобувачів освіти Гніванської громади, який об’єднав 12 юних талановитих дослідників з 4 закладів освіти: ліцею №1, ліцею №2, Могилівської філії ліцею №2 та Грижинецької філії ліцею №1.

На захист були представлені роботи на різну тематику: з української мови та літератури, історії України, біології, ботаніки, археології, історичного краєзнавства, географії і ландшафтознавства, фольклористики, екології. Усі роботи були оформлені відповідно до вимог. До захисту учасники готували виступи та презентації. Під час захисту найактивніші учасники задавали один-одному запитання, що свідчить про їх ерудованість, інтерес та зацікавленість  до тематики виступів. Також слід відзначити здобувачів освіти та вчителів ліцею №2 Гніванської міської ради, які представили найбільшу кількість робіт та були активними учасниками заходу.

Переможцями конкурсу стали:

  • Гончар В., учень ліцею №1 Гніванської міської ради. Тема: «Хліб – корисно чи шкідливо»;
  • Грабар У., Бушинська А., учениці ліцею №2 Гніванської міської ради. Тема: «Вирощування рослин-хижаків у домашніх умовах (на прикладі венериної мухоловки (лат. Dionaea muscipula)  та росички капської червоної  (лат.Drosera capensis rubra)»;
  • Галкіна С., учениця ліцею №2 Гніванської міської ради. Тема: «Регіональна географічна ойконімія (на прикладі ойконімів Гніванської ОТГ.
  • Коваль Я., учениця ліцею №2 Гніванської міської ради. Тема: «Історія української гривні»;
  • Крилова К., учениця ліцею №2 Гніванської міської ради. Тема: «Чорнобиль: експеримент ціною в життя»;
  • Пасічник М., учень Грижинецької філії ліцею №1 Гніванської міської ради. Тема: «Дослідження забруднення атмосферного повітря на території с. Грижинці методом ліхеноіндикації»;
  • Копиця Н., учениця Могилівської філії ліцею №2 Гніванської міської ради. Тема: «Повчальний та символічний характер весільних пісень у рідному селі».

Вітаємо і дякуємо учасникам! Зичимо всім юним науковцям крокувати в ногу з часом, навчатись та реалізовувати свої креативні проєкти, а також подальшої самореалізації, можливостей для відкриття нових граней своїх талантів!  

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

 

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Вхід для адміністратора